דף הבית >> עבודות מעץ >> אדניות עץ
אדניות עץ - הדרך האופטימלית לשדרוג מראה הגינה שלכם

מעוניינים לשדרג את מראה הגינה, החצר או אפילו המרפסת שלכם במינימום מאמץ ובמחיר הוגן?
אפשרות טובה לעשות זאת היא באמצעות אדניות עץ. אדניות מעץ מחד הן אלמנט בסיסי ופרקטי, כזה המתאים לשתילת צמחיה ופרחים ויפים, ומאידך הן יכולות  להיראות מרשימות ואלגנטיות, ולתרום נגיעה של טבע ותחכום לבית. אך כיצד תבחרו את האדנית או את אדניות העץ המתאימות לכם?

מדקדקים - אדניות עץ מעוצבות כאן לשירותכם

אצלנו במדקדקים תוכלו למצוא מגוון סוגים של אדניות עץ במגוון רחב של גדלים וצבעים. אנחנו בוחרים כל אדנית לאחר מחקר מעמיק, ומתוך ידע נרחב מה מתאים לאקלים ולאווירה בישראל. לכן, כשאתם בוחרים אדניות מעץ מתוך המבחר שלנו, אתם מבטיחים לעצמכם אדניות מעוצבות, מרשימות ועמידות לאורך זמן - ומקבלים תמורה מצוינת עבור ההשקעה.

אדניות עץ – רק במדקדקים
במדקדקים שמים דגש רב על השירות והאיכות. הצוות המנוסה שלנו ילווה אתכם מההתחלה, ויענה לכל שאלותיכם באדיבות וביעילות. לאחר שתבחרו את האדניות שלכם, אנשינו ישמחו להוביל אותן לביתכם ולבצע את ההתקנה מאלף ועד תו. איכות האדניות מבטיחה שהן ימשיכו להיראות כמו חדשות לאורך זמן, כל עוד תתנו להם טיפול הולם – ואנו נדריך אתכם כיצד להעניק טיפול זה.
על כל המבחר של אדניות עץ שברשותנו יש לכם אחריות מלאה, ונשמח תמיד לעמוד לרשותכם בכל בעיה או שאלה.

אדניות עץ קונים במדקדקים! סמכו עלינו – אנחנו מקצוענים.

אדניות עץ

מתמחים באדניות מעץ

המומחיות של צוות "מדקדקים" נוגעת לבנייה מעץ. בין היתר ניתן למצוא בחנות "מדקדקים" אפשרויות רבות הנוגעות לדקים מעץ, פרגולות, גדרות, מחסני עץ, ג'קוזי, בריכות, חיפויי עץ, רהיטים שונים, מדרגות ועוד. האפשרויות הרבות והמגוונות המוצעים לקהל לקוחותינו והכל במקום אחד מהווה פתרון נהדר ונוח. 

מעבר לבנייה של ריהוט וקונסטרוקציה מעץ של צוות "מדקדקים" נהנים קהל לקוחותינו גם ממכירה של מוצרים נלווים. חלק מאותם מוצרים שניתן למצוא אצלנו בחנות במושב היוגב הם אדניות מעץ. אלו מעניקות לגינה ולמרפסות תוספת נחמדה ועיצובית ובהן ניתן כמובן לגדל מינים רבים של תבלינים, עגבניות קטנות, פלפלים, פרחים ועוד. 

עוד קצת על אדניות עץ
גם עולם האדניות עצמו רווי בסוגים רבים. אצלנו ב"מדקדקים" תוכלו ליהנות ממגוון רחב של אדניות עץ בגדלים שונים ומגוונים, בצבעים שונים ועוד. 

לא פעם אדניות עץ רחבות מהוות תחליף נהדר לגידול של ירקות ופרחים בגינות אשר רוב שטחן מרוצף. אלו מהוות בעצם איים בהם כן ניתן ליהנות מצמחיה ירוקה וזאת מבלי לוותר על גינה מרוצפת שיותר נוחה לתפעול ושהייה. 
סוגי אדניות עץ נוספות ב"מדקדקים" הן אדניות העץ נתלות. גם כאן תוכלו למצוא ב"מדקדקים" פתרונות רבים לתלייה של אדניות עץ. בין אם מדובר על מוטות ייעודיים לתליית אדניות עץ על מרפסות, אדניות עץ שאותן לתלות בחלל פרגולות העץ ואדניות שניתן לתלות כחלק מקישוט ועיצוב גדרות העץ סביב החצרות והגינות. 

בנוסף לאדניות מעץ, ב"מדקדקים" תוכלו אף לרכוש חומרי דישון ואדמה המיועדים לאותן אדניות. צוות המומחים בחנות יוכל להמליץ לכם על הגידולים השונים המתאימים לכל סוג אדמה ודישון כמו גם אילו גידולים צורכים אדנית עץ גדולה ורחבה ואילו אדניות עץ קטנות הן שמספיקות לגידולים אחרים. 

הוספת מערכת השקיה ייעודית
לקוחות רבים של "מדקדקים" רואים באדניות את המקור לגידולים שונים מהם יוכלו ליהנות. על מנת ליהנות באופן רצוף מיבול מתמשך חשוב כמובן לדאוג להשקיה שלהן. פעמים רבות קורה שאנשים המגדלים תוצרת באדניות שוכחים לא פעם להשקות. מקרים אלו מביאים להתייבשות הצמחים באדניות עד למותן. 

חלק מהפתרון המוצע ללקוחות "מדקדקים" ברכישה של אדניות עץ הוא התקנה של מערכת השקיה ממוחשבת. צוות המומחים של "מדקדקים" ישמח להציע עבורכם מערכת השקיה באם תרצו לרכוש מספר רב של אדניות עץ עבור גידולים שונים. מערכות אלו ניתן לכוונן להשקיה מדודה ומתמשכת מבלי שנדאג בעצמנו לזכור אם זכרנו להשקות. מערכות ההשקיה יודעות להשקות כמות מדודה ומדויקת של מים, בשעות מסוימות של היממה ואף להבחין בהשקיה של כל אדנית עץ. 

עבור לקוחותינו המעוניינים בקניית מערך של אדניות עץ על מנת ליהנות ממספר גידולים בגינה ובמרפסת הרכבה של מערכת השקיה ייעודית מהווה פתרון אלגנטי ויעיל המוריד עול רב של דרי הבית בהשקיה על האדניות על בסיס יומיומי ולפעמים כל מספר שעות ביום.