דף הבית >> בתי עץ >> בית עץ לילדים
בימים בהם הזאטוטים מחוברים למסכים שעות רבות בכל יום, בית עץ לילדים יכול להוות אטרקציה נפלאה שתוציא אותם לשחק בחוץ.  אנו במדקדקים מציעים לכם בתי עץ נפלאים ואיכותיים בשלל עיצובים על גבי הקרקע או על עץ, שיעניקו לילד ולחבריו מרחב פרטי, מוגן ומקורה למשחק עצמאי  מלא בחדוות גילוי ויצירה. יחד עם זאת, כדי שבית עץ לילדים שיהיה אטרקטיבי, בטוח ומותאם לצרכים שלכם הוא נדרש לעמוד במספק קריטריונים בסיסיים, על מנת להכירם מומלץ להמשיך ולקרוא את המאמר עד הסוף.
 
ליצור לילד ממלכה קסומה
 
חשוב להבין שכאשר אנו מדברים על בית עץ לילדים, הכוונה היא למוצר הרחוק אלפי שנות אור מקרש שמחובר לענפי העץ בחצר. מדובר במוצר איכותי ומפואר שהינו מיני מבנה לכל דבר, עם חלל מקורה וסגור בעל דלת, חלונות ומרפסת . בחלל זה ניתן להציב כיסאות, שולחנות, לוח ושלל פינות משחק אחרות. מעבר לכך, ביחד אתכם אנו מתכננים בית עץ ייחודי המותאם בגודלו ובחלליו לרצונותיכם ולשטח הנתון.
 
בטיחות מעל הכל
 
על ניסיוננו בתחום, אם בתי עץ לילדים אינם מתכוננים, מותקנים ונבנים באופן נכון, מדויק ומקצועי הם עלולים להוות מפגע בטיחותי חמור. לכן, כל בית עץ לילדים שאנו בונים מתוכנן בקפידה ומיושם עם חומרי הגלם הטובים ביותר, כאשר כל חיבור במבנה מחוזק היטב באמצעות ברגים מיוחדים, פינים ובאופן חיבור קורות העץ עצמן. ולבסוף, לאחר סיום העבודות כל בית עץ לילדים עובר בדיקת איכות מדוקדקת.

בית עץ לילדים