דף הבית >> בתי עץ >> בית עץ
במדקדקים נקים עבורכם בית עץ משפחתי ונעים

אנשים רבים חולקים את החלום של בניית בית עץ, אך מי מאיתנו באמת מגיע לרגע הזה שבו הוא מגשים את החלום? אם אתם שייכים לאותם האנשים שכן הצליחו להגיע לרגע הזה, אתם צריכים לבדוק היטב בידי מי אתם מפקידים את משימת בניית הבית שלכם, כי בניה מעץ אינה פעולה שכל אחד יכול לעשות. אומנם זה נכון שיש נגריות שונות שמהן ניתן להזמין עבודות של בניית רהיטים שונים, אך יש הבדל בין בניית רהיטים מעץ ובין בניית בתים שלמים מעץ. לכן כדאי לכם לפנות אלינו, כי אצלנו בחברת מדקדקים תוכלו להיות בטוחים שאתם במקום הנכון. אנו מציעים ללקוחת שלנו שירות שכולל:
  • ניסיון – אנחנו חיים ונושמים עץ מזה שנים רבות, כך שלא חסר לנו ניסיון הן בבניית בתים מעץ והן בבניית כל דבר אחר מעץ. איתנו תוכלו להיות בטוחים שאתם במקום המתאים ביותר כי לכל שאלה שלכם הקשורה לעץ תהייה לנו תשובה.
     
  • מגוון העצים – אצלנו במדקדקים אתם תוכלו להתרשם לא רק מאנשי מקצוע מובילים שיש להם הרבה מאוד ניסיון, אלא גם ממגוון העצים האיכותיים שבהם אנחנו משתמשים. אנחנו עושים שימוש בעץ גושני, בעץ איפא, עץ אירוקו ועוד, כך שלכל משימה אנחנו מתאימים את העץ הטוב ביותר, דבר שמשפיע כמובן על התוצאות שאליהן אנחנו מגיעים.
     
  • ליווי לכל אורך הדרך – בין אם אתם רוצים בית מעץ ובין אם אתם רוצים דק בגינה, אנחנו נלווה אתכם לכל אורך הדרך בצורה המקצועית ביותר שיש. נוכל לעזור לכם לתכנן את הבית או את הדק, לבנות אותו ואז גם להגיע ולהתקין אותו, מה שאומר שבוודאי תצאו מרוצים.

האיכות היא זו שמובילה אותנו

אחד מהדברים החשובים ביותר שצריך להקפיד עליהם כאשר רוצים לבנות מעץ, זו האיכות, כי לא כל בניה תחזיק מעמד לשנים. בניה בעץ דורשת מומחיות אחרת לעומת בניה בבטון או בחומרים אחרים, ולכן חשוב שתדעו שאתם נמצאים בידיים של המומחים. במקרה שלנו נוכל להציע לכם לא רק חומרים טובים אלא גם ציוד איכותי ביותר בו אנו עושים שימוש, מאחר והמכונות שמשמשות אותנו במהלך העבודה הן מהמתקדמות ומהטובות ביותר שיש. השילוב שבין מקצוענות, איכות מוצרים ומכונות מתקדמות זה מה שהופך את בתי העץ שאנחנו בונים לכאלה שאי אפשר להתעלם ממנה, ואתם תראו שתצאו מרוצים. חשוב לנו לעמוד בזמנים ולתת שירות אדיב לכל אדם שפונה אלינו, כך שאתם תראו שגם במקרה שלכם הצוות המקצועי שלנו שנעמיד לרשותכם ייתן לכם את הטוב ביותר. בסופו של דבר בית העץ שלכם יהיה מקום שתשמחו מאוד לחיות בו ותתגאו לארח בו אנשים, אז למה אתם מחכים? פנו אלינו עוד היום למספר: 052-8368887 ואנו נשמח להגשים לכם חלום!

 

בית עץ