גדרות עץ

חלק נוסף בו אנו ב"מדקדקים" מתמחים נוגע לבניית של גדרות עץ. גדרות העץ תוחמות את אזורי הגינה והחצרות בתים רבים ומהווים חלק ממכלול של הבית. אנו מעניקים ללקוחותינו אפשרויות רבות ומגוונות בכל הנוגע לבנייה של גדרות עץ. במאמר זה ניגע בנקודות חשובות בכל הנוגע לבחירה בגדרות עץ עבור הגינה והחצר שלכם. 
רבים מלקוחותינו ב"מדקדקים" נהנים ממבחר רחב של מוצרים ושירותים שיש לנו להציע. לא פעם בעת בנייה וחידוש גינה לקוחותינו ב"מדקדקים" נהנים כמובן ממגוון רחב של גדרות עץ אותם אנו מציעים. 

להתקנת גדרות עץ בגינות וחצרות יתרונות רבים אותם מכירים מקרוב צוות המומחים של "מדקדקים". 

יצירת חוצץ בין החוץ לפנים
באופן טבעי ייעודה של כל גדר היא ליצור חוצץ ברור בין שטחים. בתים פרטיים רבים בישראל פונים אל הרחוב והשארה של הגינה והחצר ללא חוצץ ברור הופכת את הגינה והחצר למקום פחות אינטימי וביתי עבור דרי הבית.  
רבים מלקוחותינו ב"מדקדקים" דורשים התקנה של גדרות עץ קודם כל למול סיבה זו – שימת חוצץ בולט וגבוה מספיק בין הגינה או החצר לבין הרחוב. גדר העץ מגדירה בברור את הגבול הן עבור דרי הבית והן עבור עוברי האורח ברחוב. הגבול שנוצר קובע גם לדרי הבית באופן ברור אודות גבולות הצמחייה בתחומם. עוברי האורח ברחוב ודרי הבית לא יחושו באי נוחות בזמן שהגינה והחצר פרוסה לעיני כל. הדבר החשוב בבניית גדר עץ שתחצוץ בין הגינה או החצר לרחוב הוא גובהה ובכך שלא ייוצרו רווחים רחבים מידי בין קורות העץ של הגדר. 

הרחקה של מזיקים ובעלי חיים 
מטרה נוספת של לקוחותינו ב"מדקדקים" בכל הנוגע לרכישה של גדר עץ נוגעת לרצון של רבים במניעה של כניסת מזיקים ובעלי חיים לגינה ולחצר. גדרות עץ רבות נבנות לגובה ומונעות ממעופפים רבים להיכנס לאזור הגינה והחצר. כמו כן יכולה לשמש גדר העץ הגבוהה כמתלה לחומרים אשר ימנעו ממזיקים לבוא ולבקר אתכם. בנוסף לכך, גדר עץ לכיוון הרחוב ושאר החצרות תמנע ותעכב כניסה של בעלי חיים – חתולי רחוב וחיות מחמד של השכנים שלא פעם ישמחו לבקר אצלכם ויכולים הם להיות מקור להרס רב של ציוד הנמצא במקום. 

בסיס איתן ומסיבי לבנייה של פרגולה
בנייה של גדרות עץ חזקות ומסיביות סביב הגינה וחצר הבית מהווה בין היתר כבסיס לבנייה של פרגולות עבור הצללה. עצם היותם של גדרות העץ כתוחמות את אזור הגינה והחצר מאפשרות הם כבסיס להיות השלד הראשוני לקראת בנייה עתידי של פרגולה. על בסיס אותן גדרות עץ צוות העובדים שלנו ב"מדקדקים "יוכלו לבסס לכם את עמודי הבסיס לבנייה של פרגולה רחבה אשר תעניק צל רחב והגנה מפני השמש לדרי הבית. לאחר בניית הפרגולה על בסיס גדר העץ יתקבל מראה אחיד ומרהיב של פרגולה המתבסס על עמודי התווך של גדר העץ. 
גדרות עץ