דף הבית >> דקים >> דקים - אתר מדקדקים
חברת מדקדקים הינה אחת מהחברות המובילות בתחום עבודות העץ השונות – חברתנו מתמחים זה שנים בעבודות שונות מעץ - פרגולות, דקים, מבנים מעץ, מחסנים, תיקון גגות, פרקטים, גדרות ושערים וזאת על ידי צוות מיומן ומקצועי. 

חלק רחב מלקוחות מדקדקים נהנים כיום מדקים רבים ומגוונים הן לבית ולמשרד והן לגינות וחצרים. גלישה באתרנו - medakdekim.co.il יביא אתכם להתרשם ממגוון האפשרויות הגלומות מדקים מעץ. עבור לקוחותינו קיימת האפשרות בבחירה של דקים מעץ ממספר סוגים. 

דק אורן
גולת הכותרת של דק האורן הוא במחירו הזול לעומת דקים מעצים אחרים. עבור לקוחות רבים המוגבלים בתקציב אותו הקצו לבניית דק בבית או בגינה דק האורן עבורם מהווה את האפשרות השפויה כלכלית אך זו המעניקה להם עדיין דק מעץ איכותי. 
דק אורן ידוע ביכולתו הרבה לעמוד בפני מפגעים שונים, ביכולתו לשאת משקל רב של רהיטים ואנשים ומספק בסופו של יום מראה טבעי ואלגנטי. חשוב לדעת שדק האורן דורש חיטוי. זה מעניק לו גוון ירקרק. כמו כן נדרש לשמן את הדק מידי חצי שנה. 

דק איפאה
בשנים האחרונות נחשפו לקוחות מדקדקים גם לאפשרות בבחירת דק מעץ האיפאה. גם דק זה נמצא מתאים לאקלים הישראלי והפך מועדף על לקוחות רבים. דק האיפאה משדר אלגנטיות רבה והפך למועדף ברחבי ארה"ב. 
עץ האיפאה עצמו נחשב לעמיד וחזק וכך גם הדקים העשויים מעץ זה שמקורו בברזיל. הדקים מאיפאה הנמכרים בחנות מדקדקים נחשבים לעמידים מפני פגיעות, חבטות, שריטות ומשקלים כבדים דוגמת רהיטים גדולים ורחבים. עץ האיפאה אינו מאופיין בגמישות רבה דבר מהווה יתרון ביכולת עמידותו. גם דק זה יש לשמן על מנת למנוע כיווצו בהיחשפות לגשמים.
 
דק טיק בורמזי
דק זה, המגיע מבורמה עצמה, נחשב לדק בעל יכולת התנגדות מרבית למפגעי מזג האוויר והוא המועדף על רבים החושבים על התקנת דקים בחלקים החיצוניים של בתים ומבנים. לדק מעץ זה שמן טבעי הניגר ממנו ובכך הופך את הדק לבעת עמידות גבוהה מפני חרקים שונים. טיק המטע, המהווה את אחד מסוגי הדקים הבורמזים, נחשב לבעל שיעורי שחיקה נמוכים אם כי רגיש יותר לשינויי צבע למול חשיפה לקרני השמש. 

דק מעץ סינטטי - פייבראון
דקים נוספים הנמכרים במדקדקים הם דקים מעץ סינטטי. דקים אלו דורשים תחזוקה מינימלית ולכן מועדפים על לקוחות רבים.

אחת מהאפשרויות לדק סינטטי הינו דק סיננטי המיוצר מהחומר פייבראון. הפייבראון הינו חומר תעשייתי המורכב מעץ ופלסטיק. מקורו החומר הוא בייצור של חברה אמריקאית המתמחה בהרכבה של דקים סינטטיים. החשיבות של דק סינטטי זה הוא כמובן בהידמותו הרבה לדקים מעץ מלא. דק זה מגיע בארבע צבעים – מחום בהיר ועד גוונים כהים ואפורים. 

דק טיק אפריקאי
מקורו של דק זה הוא מעץ הגדל בחלקים בדרום מזרח אפריקה באקלים הדומה מאוד לאקלים ים תיכוני והמדברי בישראל. דווקא אקלים זה מביא את הטיק האפריקאי להיות קשה ודחוס ולפתח עמידות רבה. גם בעץ זה ישנה הפרשה של חומר שמנוני אשר שומר על הדק ומקנה לו עמידות רבה כנגד מליחות וחרקים. דק זה אינו נסדק ואינו סובל מעוויות לאורך זמן. 

 

דקים – אתר מדקדקים

דקים