דקים מעץ
עץ כחומר גלם יכול להכניס המון חמימות ותחושה של קרבה לטבע ולשורשים בכל מקום בו הוא יותקן.
נוצר בתאריך: 22-08-2012
העץ כחומר גלם יכול להכניס המון חמימות ותחושה של קרבה לטבע ולשורשים בכל מקום בו הוא יותקן. מעבר למראה היפה שלו ולתחושה אותה הוא נותן, מדובר גם בחומר איכותי, חזק, יציב ועמיד מפני פגעי מזג האוויר השונים. כך שאין זה פלא, שבהליך עיצוב של בית ובעיקר אם יש בשטחו שטח פתוח כמו גינה או מרפסת, רוב הסיכויים שהאפשרות של שילוב דקים מעץ, תעלה פחות פעם אחר וברוב המקרים היא גם תמומש בפועל. כשמדברים על דקים מעץ, מתכוונים בדרך כלל למשטח עץ המותקן ברוב המקרים בחצר, במרפסת ולעיתים גם בתוך חללי הבית. דק מעץ יהווה פתרון למשטח שהוא גם איכותי ונוח וגם תורם לאווירה מהנה וכיפית במיוחד בכל פעם שמבלים באותו שטח פתוח של הבית. 

התרומה של דק עץ לסביבה בה הוא מותקן
כל מי שיש לו שטח פתוח בבית, ירצה לנצל אותו בצורה הטובה ביותר הן לצורך שיזוף או הנאה מהשמש, הן לאירוח והן לקפה ולעיתון של הבוקר. בכדי שזה יתאפשר ישנה חשיבות רבה לדגשים על העיצוב של השטח ולדאגה לאלמנטים השונים שייקחו בו חלק. דקים מעץ יכולים להוות פתרון נפלא הן למשטח עליו יונחו רהיטי הגינה והן גם בצורה של פרגולות עץ אשר יהוו מכסה דקורטיבי ופונקציונלי מפני פגעי מזג האוויר השונים ויאפשרו לנצל את אותו השטח בצורה המקסימלית במשך כל ימות השנה ובכל תנאי מזג האוויר. על כן, מהסיבות הללו ומסיבות נוספות, ישנה חשיבות בהליך עיצוב של שטח חיצוני לקחת בחשבון את כל היתרונות הרבים והמגוונים של דק עץ, וביכולת שלו ליצור סביבה קסומה ומהנה בחצר, בגינה, בגג או בכל שטח פתוח אחר שיש לכם בבית.

קצת על פרגולות עץ
פרגולות עץ הן פתרון ההצללה האופטימאלי לכל שטח פתוח ובמיוחד כפתרון עבור ריהוט גן. ניתן להזמין פרגולות עץ ממגוון סוגים שונים של עץ, במבחר גוונים, צורות, צבעים וסוגים ובכך לא רק ליהנות מהפונקציונאליות הבלתי מתפשרת אלא גם מעיצוב קסום ויפה במיוחד. כל כך הרבה אנשים חולמים על גינה, מרפסת או חצר בבית ובמידה והחלום הזה התממש לכם, חשוב שתדאגו לנצל אותו עד תום וליהנות מהשטח הזה בכל הזדמנות אפשרית. השקעה בנושא העיצוב והשילוב של דקים עץ, הן במשטח והן בנושא של פרגולות עץ, יסייע לכם ליצור מראה אטרקטיבי במיוחד, תחושה נעימה וידיעה שבחרת בפתרון איכותי ועמיד. 

דקים עץ – החשיבות של בעלי המקצוע
ההחלטה על שימוש באותם דקים עץ - המתחרה המובהק של דק סינטטי, הן כמשטח והן בנושא של פרגולות עץ, לא תהיה מספקת לבדה ובמידה ולא תבחרו להזמין דקים עץ מבעל מקצוע מוכשר ומנוסה, מאוד יכול להיות שתתאכזבו מהתוצאה הסופית של שימוש באותו דק עץ ומפוטנציאל של חומר גלם שלא מומש כהלכה. הבנייה והשימוש באותם דקים עץ, היא אמנות לכל דבר ועל כן היא חייבת להתבצע על ידי בעלי מקצוע מנוסים ומקצועיים, המוכשרים בתחום והמכירים לעומק את אותו דק עץ ואת האפשרויות הדקורטיביות הטמונות בו. בעלי מקצוע המיומנים בנושא של אמנות העץ יצרו עבורכם גם מוצר איכותי ברמת גימור טובה וגם יסייעו לכם לנצל את השטח בצורה המתאימה ביותר, תוך התחשבות בצרכים וברצונות שלכם. לכן, מעבר לבחירת דקים עץ ומעבר לקבלת ההחלטה, איזה שימוש אתם רוצים לעשות בהם, כדאי גם לתת את הדגש על בחירת המקום ואנשי המקצוע מהם תזמינו בסופו של דבר את אותם דקים עץ, בין אם לצורך יצירת משטח ובין אם למטרת פרגולות עץ. שיהיה בהצלחה.

דקים