דף הבית >> דקים >> דק סינטטי מחיר
חלק רחב משביעות הרצון של לקוחותינו נוגעת כמובן לעניין המחיר. במדקדקים תמצאו מגוון רחב של עבודות עץ מהחומרים המשובחים ביותר בשוק ובמסגרת תשלומים שפויה ונוחה. עבור לקוחות רבים התקציב הקיים עבור רצפת דק הינו כזה שלא פעם מתאים הוא לדק סינטטי שמחירו נמוך יותר מדק מעץ מלא. 

על מנת לקבל הצעות מחיר בנוגע למחיר דק סינטטי כמו גם שאר המוצרים והשירותים אצלנו במדקדקים ניתן כמובן לבקר באתר - medakdekim.co.il ואף ליצור קשר בדואר האלקטרוני info@medakdekim.co.il או
בטלפון 052-8368887. 

הסבר מרכזי לכך שמחיר דק סינטטי הינו נחשב לזול יותר בשוק נוגע אף להתקנת הדק. עבור לקוחות רבים עניין ההתקנה פשוט והם לוקחים על עצמם את מלאכת ההרכבה. עבור אלו שבחרו באיש מקצוע עבור התקנת דק סינטטי גם כאן ניתן להצביע על מחיר התקנה נמוך יותר למול התקנה של דק מעץ מלא. 

התקנה של דק סינטטי אכן פשוטה יותר. עם זאת, יש כמובן לתת את הדעת למספר דגשים חשובים הנלקחים בחשבון גם על ידי המומחים של מדקדקים.

אוורור
אצלנו במדקדקים בהתקנה של דק סינטטי חשוב לשמור על זרימת אוויר. זאת יש לעשות על ידי מיקום של נקודות אוורור בלוח הדק האנכי. בנוסף, קיימת חשיבות רבה בהתקנת הדק הסינטטי 30 ס"מ מעל האדמה כשחל איסור להשתמש בבד פרליג למניעת צמחייה, בשל כך שהוא גם זה שימנע ספיגת מים באדמה. יש כמובן לדאוג גם לניקוז של המים. עמידה של מים מתחת לדק הסינטטי אסור שתקרה. 

חיזוק
העצה החשובה ביותר הנוגעת לחיזוק דק סינטטי של מומחי מדקדקים נוגעת לכך שיש להשתמש בברגים שסופקו על ידי היצרן ובהתאם להנחיותיו. בכל לוחות הדק הסינטטי חשוב כמובן להבריג שני ברגים בכל קצה. את החורים המקדימים יש לקדוח בדיוק בקוטר הבורג על ידי מקדח מסוג שקען. 

מרווחים 
אלמנט נוסף של מומחי מדקדקים נוגע לעניין המרווחים בין הקורות בעת התקנת הדק הסינטטי. קיימים הוראות מדויקות על המרווחים שיש לשמור בעת התקנת דק סינטטי וזאת למול אנכיות הלוחות. לרוב המרווחים יענו בין 30-40 ס"מ בכל הנוגע לקורות התשתית ומרווחים של 3-6 מ"מ בין לוחות הדק. 

דק סינטטי מחיר