דף הבית >> עבודות מעץ >> מעקות עץ
מעקות עץ בטיחותיים לבית ולחצר
קיימות דרכים רבות בעזרתן תוכלו להוסיף לעיצוב הבית והגינה, ואחת מהן היא להפוך את הגינה למקום שגם אפשר לשבת בו וליהנות בו מארוחה טובה. בדרך כלל על מנת שנוכל לנצל את החצר צריך להתקין דק או פרגולה, אך חשוב לא פחות להתקין מדרגות שיפרידו בין החלק שבו יושבים ובין הגינה עצמה. זו הסיבה לכך שיש צורך להזמין שירות של בנייה והתקנת מעקות עץ, כי מדרגות שאין להן מעקה עלולות להיות מסוכנות. אם חשבתם לרגע לבנות לבד את המעקה שלכם ואולי גם להתקין אותו בכוחות עצמכם, לא בטוח שזה כדאי, כי למען האמת אפשר להזמין שירות כזה מהמומחים בתחום. אצלנו בחברת מדקדקים תוכלו להיות בטוחים שתקבלו את השירות הטוב ביותר בכל מה שקשור לבנייה בעץ, כי אנו מציעים ללקוחות שלנו:

•    מגוון העצים – אנו עושים שימוש במגוון עצים רחב, בין אם לצורך בניית מעקות עץ ובין אם לצורך בניית כל רכיב אחר. במדקדקים נוכל לבנות לכם את המעקה מכל עץ שתרצו כך שאין ספק שאצלנו תמצאו את מבוקשכם.

•    ניסיון – אנו עובדים בכל הקשור לעץ מזה שנים רבות, כך שלא חסר לנו ניסיון. הניסיון הוא חלק ממה שגורם לכך שאנחנו נותנים שירות מצוין לכל לקוח שפונה אלינו, בין אם מדובר בלקוח הרוצה לקבל ייעוץ בנוגע לבניית מעקות שעשויות מעץ ובין אם זה לקוח שיודע מראש מה נחוץ לו בגינה.

•    ציוד מתקדם – חלק ממה שאנחנו מציעים ללקוחות שלנו הוא שירות שנעשה בעזרת הציוד הכי מתקדם שיש, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שהעבודה תתבצע מהר וביעילות. כיום קיימת טכנולוגיה משוכללת ביותר בכל מה שנוגע לבנייה בעץ ואנו עושים בה שימוש, כך שכל פריט שתזמינו מאיתנו יהיה מוכן תוך זמן קצר.

•    השירות שלנו – חשוב לנו שתהיו מרוצים לא רק מהמעקה שנתקין לכם או מהמדרגות שאתם מזמינים אצלנו, אלא גם מהחוויה כולה. זו הסיבה לכך שאצלנו בחברת מדקדקים מועסקים רק אנשים שהם לפני הכל אנשי שירות אדיבים.

כמה עולה מעקה מעץ? 
אין ספק שאחד הדברים שתמיד מטרידים את מי שרוצה להזמין מעקה או כל מוצר אחר שעשוי מעץ, זו גם השאלה כמה זה עולה. חשוב שתדעו שזה לא משהו צריך לעלות יותר מידי, ובמיוחד לא אם אתם פונים אלינו. אצלנו תקבלו את הצעות המחיר המשתלמות ביותר שיש, בין אם אתם רוצים מעקה חדש ויציב ובין אם אתם זקוקים לדק שיהפוך את הגינה שלכם לעוד יותר נעימה לשהייה. חשוב לנו שהלקוחות שלנו ייצאו מרוצים ולכן חלק מהאידיאולוגיה שלנו היא לגבות מחירים שכולם יוכלו לעמוד בהם. לשאלות או לקביעת פגישה עם המומחים שלנו אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר במספר: 052-836887 ואנו נשמח לעמוד לרשותכם. 

מעקות עץ