דף הבית >> פרגולות עץ >> פרגולה לבית
אנו במדקדקים מכירים ויודעים שגינות, חצרות ומרפסות הן חלק אינטגרלי מהבית במיוחד בחודשי הקיץ החמים. בעבורן ניתן להזמין ולהתרשם ממגוון רחב של פרגולות לבית. גם כאן צוות המומחים שלנו ידע להתאים כל פרגולה למול התקציב הקיים של הלקוח ולמול המבנה והחלל בו הלקוחות רוצים לבנות את הפרגולה. 

השאיפה בפרגולות לבית היא קודם כל ביכולתן להעניק הצללה לאזור הרחב של גינות, חצרות ומרפסות. אלא מאפשרות בעצם מעבר של בני הבית ואורחים לבילוי מבלי להסתכן ולסבול מהשמש היוקדת שבחוץ. מעבר לכך מהווה הפרגולה אלמנט עיצובי נוסף לכל בית שרבים שואפים לו. 

ללקוחות הרוצים להתרשם מפרגולות שלנו ניתן לבקר באתר החברה - medakdekim.co.il ואף ליצור קשר בדואר האלקטרוני info@medakdekim.co.il או בטלפון 052-8368887. 
צוות המומחים של מדקדקים אסף עבורכם את טיפים חשובים ביותר שיש לקחת בחשבון בעת בחירה של פרגולה לבית. 

אישור מהנדס
בראש ובראשונה יש כמובן לבדוק טרם תחילת העבודות על בניית הפרגולה האם יש צורך באישור של מהנדס. אישור מהנדס לבניית פרגולה תלוי כמובן במספר פרמטרים שעל המהנדס לבחון על מנת לקבוע האם יש צורך באישור. התקנה באישור מהנדס יש ותייקר ותאריך את תהליך ההתקנה. 

חיטוי ושימור
בחירה של כל עץ  עבור הפרגולה, טוענים המומחים של מדקדקים, חייבת בתהליך חיטוי שנקרא אימפרגנציה (הספגת חומר נוזלי אל תוך חומר מוצק כמו עץ על מנת להספיג חומרי איטום נוזליים לעומק החומר). במקרים בהם הפרגולה תבוא במגע עם מי גשמים וממטרות יש אף למרוח שכבת זפת על החלקים המועדים להירטב ואף לרכוש כיסויים לימי החורף. 

קירוי
המומחים של מדקדקים יאמרו לכם כמה התאמת הקירוי לפרגולה הינה חשובה. יש לקחת בחשבון שקירוי הפרגולה לא ייפגע בעיצובה. את הקירוי ניתן לעשות מעץ במבוק, קירוי סנטף (מתאים לקירוי קל), שימוש באלכסונים ועוד. 

על מנת לקבל חוות דעת מקצועית ומקיפה בעבור פרגולה לבית אנו במדקדקים מזמינים אתכם לבוא ולהתרשם מהמבחר הרב של פרגולות לבית הנמצאות בחנות המפעל במושב היוגב בעמק יזרעאל. אצלנו ניתן להזמין פרגולות בהן שילוב עץ, פרגולות מעץ אורן ופרגולות מעץ גושני. 

פרגולה לבית