דף הבית >> פרגולות עץ >> פרגולות
פרגולות לגינה הן היום ריהוט גן מאוד מקובל בהרבה מאוד גינות. למרות זאת, על מנת ליהנות מכל היתרונות של פרגולה, חשוב מאוד לדעת בדיוק איך להקים אותה.

צוות המומחים המקצועי של "מדקדקים" מכיר מקרוב את המורכבות שיש בבניית פרגולות בבתים רבים. מדובר בבנייה מסיבית ורחבה יותר וחשוב כמובן לבדוק מראש אודות העומסים והתנאים הסביבתיים זאת על מנת שלקוחותינו יוכלו ליהנות מפרגולה בטוחה ואיתנה.

צוות "מדקדקים" עוסק זה שנים בבנייה של פרגולות בכלל ופרגולות עץ בפרט, מכיר את העומסים והלחצים ומשתמש בעצים החזקים ביותר בשוק. באתרנו ניתן להתרשם ממגוון רחב של פרגולות המוצעות ללקוחותינו. 

אם גם אתם מעוניינים בהקמת פרגולות - כאן תוכלו ללמוד על כל היתרונות שלהן ולהחליט איזו פרגולה תענה בצורה האופטימלית על הצרכים שלכם.

מה נרצה? רק הצללה כנגד השמש או גם הגנה בחורף מגשמים
טרם הגעתכם לפגישה עם צוות המומחים שלנו עליכם לשאול עצמכם עבור מה מיועדת אותה פרגולה שאתם מעוניינים להקים בגינתכם; האם תרצו שזו תסוכך רק בפני קרני השמש בימי הקיץ הרבים או שגם תגן בפני גשם בימי החורף שבחלקם ניתן ליהנות מישיבה בגינה עם שמיכה ותנור?

לקוחות רבים המגיעים אלינו לא פעם, בכלל לא עסקו בשאלה זו טרם הגעתם. באופן טבעי אנו ב"מדקדקים" מציעים ללקוחותינו את האפשרות של הצללה והגנה בפני קרני השמש זאת בנוסף לקירוי המונע חדירה של גשם מלמעלה. החומרים איתם אנו עובדים כיום מאפשרים ללקוחותינו ליהנות מסינון של השמש מלמעלה ועם זאת ליהנות מכניסה של אור נעים. קירוי כנגד שמש שלא מסוגל לסנן את חלקו יביא כמובן לתחושה מאפילה מידי גם בשעות היום.

חשוב כמובן לזכור שגם במקרה שבחרתם תחילה פרגולה שתעניק קירוי אך ורק נגד קרני השמש, קיימת אפשרות לשדרג אותה באמצעות הוספת קירוי גם כנגד הגשם. בשיחת טלפון אחת תוכלו להזמין את צוות "מדקדקים" על מנת להתקין קירוי מתאים כנגד גשם וזאת במחירים ההוגנים כיום בשוק של הקמת פרגולות. 

לא מעוניינים בהקמת פרגולה על עמודים? מה עם פרגולת עץ תלויה?
לקוחות רבים המגיעים אלינו ל"מדקדקים" נהנים לשמוע על האפשרות להקים פרגולה תלויה. פרגולה זו מהווה בעצם קירוי שאחיזתו היא מן הבניין וכך נחסך מקום המיועד לעמודי הבסיס לפרגולה. עבור רבים מלקוחותינו עם גינות ומרפסות קטנות יותר הוספה של פרגולה תלויה מהווה פתרון נהדר בו אין הם מפסידים שטח שאותו היו צריכים לפנות לעמודי התווך של הפרגולה. 

בבחירה של פרגולה תלויה יש לבדוק קודם עם מהנדס הבית את יכולת הקיר התומך לעמוד במשקל הפרגולה המחוברת אליו בשלשלאות. אנו ב"מדקדקים" נרצה כמובן באישורים של אנשי המקצוע טרם תחילת ההתקנה של פרגולה תלויה. אנשי המקצוע שלנו מכירים ויודעים לעמוד בקשר ובדרישות של מהנדסי הבניין בכל הנוגע לבטיחות בהתקנה של פרגולה תלויה. 

מה עם צבע מעט שונה לפרגולה שלכם?
אפשרויות היצירתיות של לקוחותינו ב"מדקדקים" בבחירה של פרגולה לא מסתיימות כאן. פרגולה לגינה או למרפסת מהווה אלמנט עיצובי בולט לכל. פרגולות רבות עשויות עץ מוכרות לכל בגווני חום. עם זאת, אנו ב"מדקדקים" מאפשרים ללקוחותינו בצביעה של הפרגולות בצבעים אחרים. מדובר בצבעים המיועדים לצביעה בעץ ובעלי יכולת אמידות גבוהה. בהגעתם לחנות תוכלו להתרשם מפרגולות מרשימות בצבעי לבן ושמנת, וזאת בנוסף למגוון גווני עץ מוכרים ויפים. 
 
לקבלת מידע נוסף ולהזמנת שירותי הקמת פרגולות המעוצבות על פי הטעם האישי שלכם - צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם. 

פרגולות -התוספת המושלמת לגינה