דף הבית >> פרגולות עץ >> פרגולת עץ
חלק נכבד ורחב מלקוחותינו המגיעים לחנות המפעל במושב הגושן מתעניינים בהתקנה של פרגולת עץ. כיום ניתן להבחין בבתים רבים, הן פרטיים והם בבתים עם מרפסות, בפרגולות מעץ אשר מעניקות לחלק החיצוני של הבית גוון עיצובי נעים וחם וכמובן הצללה לה דרי הבית זקוקים. 

לקוחות רבים של מדקדקים נהנים היום מפרגולות רבות אותם עיצבנו בעמל וכישרון רב. כניסה לאתר האינטרנט ועמוד הפייסבוק של מדקדקים יחשוף בפניכם גלריית תמונות רחבה של פרגולות עץ כמו גם פרויקטים אחרים לבית הנוגעים לעבודה עם עץ. כתובת האתר היא medakdekim.co.il. 
אצלנו במדקדקים ניתן להתרשם ממבחר רחב של פרגולות מעץ האורן ופרגולות מעץ גושני.

פרגולות עץ מעץ האורן

פרגולת עץ מעץ האורן מתאפיינת במראה טבעי ותתמזג ברוב רובן של הגינות והחצרות. כפי הידוע עץ האורן הינו עץ החולש על שטחים רבים בישראל ובמיוחד באזור הצפון ועמק יזרעאל. אנו במדקדקים מכירים בעובדה שעץ האורן הינו עץ נוח לעיבוד והשימוש בו עבור פרגולת עץ הינו קל ולא גורם לבעיות רבות בעתיד. פרגולת עץ מעץ האורן נחשבת אף לזולה יותר בשוק ולכן מועדפת על ידי רבים מלקוחותינו. 

אנו במדקדקים לא ממליצים לרוץ ולחטא את עץ האורן טרם התקנתו כפרגולה למול כך שלא תמיד הוא יהיה קרוב למזיקים על הקרקע. לאלו שכן יבחרו בחיטוי העץ לפרגולה יקבלו לוחות עץ בגוון ירוק. לאחר החיטוי יש ולוחות העץ יהיו עדיין ספוגים במי החיטוי ולכן אנו ממליצים אף להמתין חודש לאחר החיטוי גם בכל הנוגע לצביעה של קורות העץ. 

פרגולות עץ מעץ גושני
אפשרות נוספת אותה אנו מציעים לפרגולת עץ היא פרגולת עץ גושני. היתרון בפרגולה מעץ גושני הוא אורח חיים ארוך יותר למול כך שמדובר בקורות עץ גדולות ורחבות יותר. לקרות אלו מאפיינים פראיים יותר ובתוכם קיימים חתכים וסדקים גדולים ובולטים. הדבר ההופך את העץ לשונה מבחינה עיצובית למול עצים אחרים המשמשים לפרגולות עץ. 
חשוב כמובן לבדוק האם הבחירה בעץ זה מתאימה למראה הכללי של הבית כשבכל אופן ניתן כמובן על ידינו להביא שקורות העץ בפרגולה זו יהיו בעלות מראה עדין יותר.  


 

פרגולת עץ